+90 0312 418 28 20 info@guchukuk.com

Hakkımızda

Av. Aliye Gökçe Göker

Güç Hukuk ve Danışmanlık bürosunun kurucu avukatlarındandır. Lisans öncesi eğitimini okul üçüncüsü olarak Aykan Kolej’de tamamladıktan sonra Çankaya Üniversiesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Ankara Barosu’nda bir yıllık zorunlu staj programını başarı ile tamamladıktan sonra çeşitli hukuk bürolarında deneyim kazanıp , kariyerine kendi ofisini açarak devam etmek istemiştir. Ankara Barosu’nda Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Merkezi’nde aktif olarak görev almaktadır. Aynı zamanda Ankara Üniversitesi’nin bir yıllık Enerji ve Tahkim Hukuku sertifika programı eğitimine katılmış, sınavları başarı ile tamamlayarak sertifika almaya hak kazanmıştır. Ankara Barosu bünyesindeki çeşitli sertifika programlarını tamamlamıştır. Kendisi hukuk büromuzda hukuk davaları alanında faaliyet göstermektedir.. İyi derece ingilizce , orta derecede fransızca bilmektedir.

Av. Ayça Çakmakçıoğlu

Güç Hukuk Bürosu kurucu avukatlarından Av. Ayça Çakmakçıoğlu; 2005 yılında TED Ankara Kolejinden mezun olmuş akabinde 2009 yılında Başkent Üniversitesi Hukuk Fakültesinde eğitimini tamamlamıştır. 2010 yılında avukatlık stajını tamamlayarak Ankara Barosu’na 22210 sicil numaralı avukatı olarak avukatlığa başlamıştır. Kendisi bu tarihten itibaren fiilen avukatlık yapmaktadır.

Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi Hukukçular için İngilizce Sertifika programı ve yine Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi Enerji – Tahkim Hukuku Sertifika programlarına katılım sağlamış, sertifikaya hak kazanmıştır. Programlar ikişer dönem sürmüş olup; sınavlarda başarılı olunma şartı ile sertifikaya hak kazanılmaktadır. Başkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi Aktüerya Bilirkişiliği sertifika programını da başarıyla tamamlayan Av. Ayça Çakmakçıoğlu; aynı zamanda maluliyet tazmaniat hesabı ve destekten yoksun kalma tazminatı konusunda bilirkişilik yapmaktadır. Avukatımız, Kooperatif hukuku alanında da Asliye Ticaret Mahkemeleri’ne bilirkişi olarak destek sağlamaktadır.Av. Ayça Çakmakçıoğlu, hukuk büromuzda hukuk davaları alanında faaliyet göstermektedir.

Kendisi iyi derece ingilizce ve orta derece ispanyolca bilmektedir. Üyesi olduğu dernek vakıflar: TED Ankara Koleji Mezunlar Derneği , LÖSEV

Av. Müge Uygun Gün

İlk, orta ve lise öğrenimini TED Ankara Koleji’nde tamamladıktan sonra, 2015 yılında Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2016 yılında Ankara Barosu’ndaki stajını tamamlayıp avukatlık ruhsatını almıştır. Av. Müge UYGUN GÜN, GÜÇ HUKUK VE DANIŞMANLIK bürosunun kurucu avukatlarındandır. Sözleşmeler Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Turizm Hukuku, Borçlar Hukuku, İş Hukuku ve Aile Hukuku alanlarında çalışmaktadır. Ekim 2013 yılında Ankara Hukuk’ta gerçekleştirilen Bilişim Hukuku Paneli, Çankaya Üniversitesi’nde Şirketler Hukuku Sempozyumu ve bunun gibi birçok programa katılmıştır.TED Ankara Koleji Mezunlar Derneği’ne üyeliği bulunmaktadır.

Kendisi ileri derecede İngilizce bilmektedir.